Zadzwoń do mnie Napisz wiadomość
Misja Rześkiego Studia

Dbamy o komunikację firm takich jak Twoja - ambitnych i użytecznych

Nie jesteśmy agencją marketingową, nie jesteśmy studiem graficznym - rozwijamy marki na lata

Naszym celem jest pomaganie ambitnym firmom z potencjałem, w budowaniu i wzmacnianiu ich marek, a jednocześnie stymulowanie wzrostu i przychodów.

Jesteśmy studiem brandingowym specjalizującym się w marketingu i brandingu B2B. Współpracujemy z różnymi branżami, w tym z produkcją, przemysłem, dystrybutorami, software housami, agencjami sprzedażowymi, branżą leasingu oraz budowlaną.

Wartości + plan + estetyka = marka B2B

Gdy ostatnio rozmawialiśmy z Chat GPT stwierdził on, że u podstaw brandingu leży proces tworzenia unikalnej i spójnej tożsamości produktu, usługi lub firmy. Tożsamość ta składa się z różnych elementów, takich jak nazwa marki, logo, przekaz, styl wizualny i wartości. Możemy się z tym zgodzić, ale z jednym wyjątkiem.

Według nas, dla naszych klientów równie ważne jest uwzględnienie aspektu biznesowego. Dlatego oprócz estetycznej grafiki i przemyślanej strategii komunikacji marketingowej, służymy nowym spojrzeniem na sprzedaż, cashflow, segmentacje klientów i lejki zakupowe.

Zaufali nam między innymi:

Dlaczego jesteśmy strategicznym wyborem dla Twojej firmy?

  • Bierzemy odpowiedzialność za działania marketingowe i naszą współpracę.
  • Posiadamy szeroką bazę specjalistów i partnerów biznesowych.
  • Planujemy długofalowe, kilkuletnie, ale żywe strategie, które wdrażamy.
  • Jesteśmy małym, butikowym studiem - zależy nam, żeby się wykazać na każdym kroku.
  • Jesteśmy młodzi i gniewni, ale mamy RiGCZ i poczucie humoru.
  • Łatwo się z nami pracuje, bo jesteśmy nastawieni na merytorykę i rezultat.

Poznaj rześkie opinie

Referencja Robo Models - Szymon Pilarski o Rześkim studiu

Firma ze świeżym spojrzeniem oferująca usługi od A-Z. Wysoki poziom zarówno graficznie jak i marketingowo.

Szymon Pilarski

Robo Models

Zobacz case study
Referencja Przygody Przedsiębiorców - Iweta Skierska o Rześkim studiu

Moim zdaniem współpraca z Wami jest świetna, komunikacja bezbłędna, szybkie reakcje na maile, informowanie o każdym kroku.

Iweta Skierska

Przygody Przedsiębiorców

.
Referencja Wiceprezes Zarządu CME Tech sp. z o.o. - Krzysztof Nowakowski o Rześkim studiu

"(...) Po przedstawieniu oferty, odbył się cykl cennych warsztatów, gdzie zostały określone cele naszych działań z dokładnym usystematyzowaniem poszczególnych procesów i etapów ich realizacji. Na wyjątkowe podkreślenie zasługuje doświadczenie i zaangażowanie Rześkiego Studia, które zwraca szczególną uwagę na szczegóły, oczekiwania, potrzeby klienta oraz rekomenduje kreatywne/innowacyjne rozwiązania."

Krzysztof Nowakowski

Wiceprezes Zarządu CME Tech sp. z o.o.

Zobacz case study
Referencja Founder & CEO NextGen Software House - Paweł Kłos o Rześkim studiu

Mój zespół stwierdził, że pierwszy raz po jakichś nietechnicznych warsztatach nie mieli poczucia straconego czasu, wyszli z nich pełni optymizmu i przekonania, że wreszcie idziemy w dobrą stronę. Bardzo się cieszę z obecnych i przyszłych efektów naszej współpracy.

Paweł Kłos

Founder & CEO NextGen Software House

.
Referencja Raptor - Bartłomiej Pąperski o Rześkim studiu

Polecam współpracę z Rześkim Studiem. W trakcie warsztatów zlokalizowane zostały braki w obszarze komunikacji i marketingu. Projekt i przygotowanie folderu ofertowego również na 5+.

Bartłomiej Pąperski

Raptor

.
Referencja Współwłaściciel KUDDA (wcześniej RHS-PORT sp. z o.o.) - Julian Worzała o Rześkim studiu

Szczera opinia: warsztaty bardzo przydatne. Najlepsze na jakich byliśmy. Były poruszane tematy o jakich byśmy sami nie pomyśleli, co pozwoliło nam zauważyć swoje słabe strony. Masa wiedzy i pomysłów na rozwój. PLUSEM jest "Skrypt", na którego bazie są robione warsztaty - przydatne i wygodne narzędzie

Julian Worzała

Współwłaściciel KUDDA (wcześniej RHS-PORT sp. z o.o.)

.
Referencja Właściciel INAC sp. z o.o. - Łukasz Górecki o Rześkim studiu

Warsztaty, mimo iż czasochłonne, pozwalają rozwinąć horyzonty. Wnoszą świeże spojrzenie do organizacji. Pozwalają odkryć nowe metody promocji, rozwoju. Dyskusja zespołowa staje się inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań, produktów, kanałów dystrybucji. Ponadto Natalia trafnie punktuje słabe strony organizacji, podsuwając przy okazji sposoby ich eliminacji.

Łukasz Górecki

Właściciel INAC sp. z o.o.

.
Referencja Technolog w firmie Expera sp. z o.o. - Jakub Szewczyk o Rześkim studiu

Jestem bardzo zadowolony. Warsztaty profesjonalne, skuteczne i szczere. Najcenniejsze jest to, że prowadząca nie boi się powiedzieć, że coś nie działa i że coś jest myśleniem życzeniowym. Uważam że największa wartością jaką Natalia dostarcza jest pomoc w opracowaniu holistycznej wizji strategii marketingowej, a następnie opracowanie narzędzi pomagających uzyskać zamierzone cele.

Jakub Szewczyk

Technolog w firmie Expera sp. z o.o.

.
Referencja Trener sprzedaży w UpCreUp - Damian Rogala o Rześkim studiu

Przed rozpoczęciem współpracy z Natalią z Rześkiego Studia, nie do końca rozumiałem czym jest komunikacja wizualna, jak przebiega proces tworzenia logo oraz o co chodzi z budowaniem brandingu marki. Spotkania, warsztaty i długie rozmowy pozwoliły mi zrozumieć ten temat i zainspirować się do wchodzenia głębiej. Sam proces współpracy oceniam bardzo profesjonalnie, Natalia zadbała o każdy szczegół. Proces badania moich potrzeb był skrupulatny. Dostałem 5 propozycji brandingu, z których wybrałem ten, który w 100% oddawał to, jaki efekt chciałem osiągnąć. Nie był to łatwy wybór, bo każda propozycja była bardzo dobra. To była bardzo dobra współpraca. Polecam usługi Natalii i Rześkiego Studia.

Damian Rogala

Trener sprzedaży w UpCreUp

Zobacz case study
Referencja Managing Director w 4safety - Piotr Śladowski o Rześkim studiu

"Przede wszystkim doceniam wczucie się w branżę naszego biznesu i nieszablonowe podejście. Uśmiech jest, energia jest, szybkości aż tak nie wymagamy, bo nam samym często ciężko nadążyć 🙂 Zdecydowanie polecam!”

Piotr Śladowski

Managing Director w 4safety

Zobacz case study
Referencja Właściciel agencji video marketingowej CineAd - Klaudiusz Wach o Rześkim studiu

"(...) To nie jest tylko studio graficzne. Ja nie muszę wysyłać punktów A, B, C, jakich ja dokładnie wartości potrzebuję. To wygląda bardziej w ten sposób, że przesyłam informacje o tym, jaki content musi się znaleźć i dostaję w zamian 3, 4 propozycje tego, co Rześkie Studio proponuje dla moich klientów. Jest to fenomenalna wartość. Nagrywam tą opinię naprawdę z czystym sumieniem i serdecznie polecam wszystkim przedsiębiorcom, szczególnie - szczególnie w B2B.”

Klaudiusz Wach

Właściciel agencji video marketingowej CineAd

.
Referencja Social Hero - Adrian Furmaniak o Rześkim studiu

Natalia to bardzo kompetentna osoba z mnóstwem pomysłów i odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Nasze drogi skrzyżowały się prawie 1.5 roku temu, gdzie udało nam się współpracować przy kilku projektach. Jej podejście do klienta i jego problemów z marką osobistą czy firmą jest na najwyższym poziomie, dlatego baaaardzo polecam!

Adrian Furmaniak

Social Hero

.
Referencja Radpak - Chris Radzanowski o Rześkim studiu

Natalia z Rześkiego Studia jest osobą z pasją – ambitną i pracowitą. Współpraca z nią była przyjemnością ze względu na jej analityczne i merytoryczne podejście do wszelkich problemów. Natalia szybko zapoznała się z branżą maszyn pakujących, co pozwoliło nam na ustawienie odpowiednich OKR oraz skuteczne przygotowanie i rozpoczęcie realizacji strategii marketingowej. Każdy zespół marketingowy będzie miał szczęście współpracując z Natalią!

Chris Radzanowski

Radpak

.
Referencja Właściciel novi-IT - Jarosław Nowicki o Rześkim studiu

Pracuję z Natalią od kilku lat. Zawsze jest dokładna i precyzyjna w swoich projektach. Jej działania są przemyślane i user friendly. Development projektów też jest bezproblemowy, dzięki używaniu obecnie topowych narzędzi do UX/UI. Natalia w swoich usługach oferuje trafne i celne przemyślenia marketingowe i sprzedażowe, zawsze zwraca uwagę na to, aby projekt był rozwojowy pod kątem strategicznym i biznesowym. Wśród projektów, które razem realizowaliśmy była budowa platformy sprzedażowej dla e-learningu. Dzięki jej działaniom była ona zgodna z najnowszymi trendami przyjaznego systemu zarówno desktopowego, jak i mobilnego. Polecam

Jarosław Nowicki

Właściciel novi-IT

.
Referencja Marketing Specialist w 4safety - Ewelina Bujak o Rześkim studiu

“Kilka wspólnych projektów za nami więc śmiało mogę współpracę z Natalią i Rześkim studiem polecić. 🙂 Szczególnie za mega świeże spojrzenie na czasem ciężkie przemysłowe tematy. Komunikację profesjonalną ale również luźną i przyjacielską. Trzymam kciuki za Twoje studio i za dalsze rześkie podbijanie świata!”

Ewelina Bujak

Marketing Specialist w 4safety

Zobacz case study

Na warsztatach stawiamy na szczerość, choć zanim wypuścimy strzałę prawdy, maczamy jej grot w miodzie

  • Łączymy biznes z marketingiem, który wspiera sprzedaż.
  • Branding i komunikacja marketingowa muszą być spójne.
  • Eksperymenty i optymalizacja to nieodłączna część procesu.

Jesteś gotowy na rześki wzrost?

Jeśli chcesz zapanować nad chaosem swojej marki
- napisz do nas:
Skontaktuj się z nami

Rześkie studio

Dajemy naszym klientom praktyczne usługi i świeży punkt widzenia

Oraz mnóstwo oszczędności czasu 🙂 Sprawdź, jak pracujemy. Poznaj nasze rześkie rozwiązania:

Orzeźwienie marki

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i odpowiemy na pytania z zakresu strategii, brandingu i komunikacji marketingowej:

Rześkie studio już na Ciebie czeka. Odświeżymy Twoją markę!

Dane kontaktowe

+48 507 813 763hello@rzeskiestudio.pl

Rześkie Studio Natalia Suwara
NIP: 677 246 2436
Powered by